Yasal Uyarı

Ana Sayfa / Yasal Uyarı

Özel Medicabil Hastanesinin web sitesi; ticari kaygılardan uzak bir şekilde hasta sağlama amacı gütmeden sadece bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette Hastane ve çalışanları tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Özel Medicabil Hastanesi hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri güncelleyebilir, değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, ve her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Özel Medicabil Hastanesi, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinin içeriği ve uygulamaları ile web sitesinde yer alan tüm sayfalar, doktorlara ait makaleler, bilgilendirmeler, yazılar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler gibi malzemeler ve bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.